Web Analytics
BallinaSHOWBIZTayna ‘thumbon’ ish dashurin- miliarderin italian në këngën e fundit

Tayna ‘thumbon’ ish dashurin- miliarderin italian në këngën e fundit

Prej kohësh është përfolur një lidhje dashurie të Taynes me futbollistin dhe agjentin e futbollit Giovanni Santoro.

Dyshja ishte filmuar teksa shihet duke shkëmbyer puthje ne një aeroport, shkruan InfoKosova.

E nuk zgjati shumë dhe çifti ndanë rrugët mes veti pasi kishin fshirë njeri-tjetrin nga llogaria e Instagramit.

E për këtë ndarje, sigurisht se pritej një reagim i reperes e cila në këngën që sa publikoj mendohet të jetë diss për miliarderin italian.

Shiko videon dhe dëgjo këngën/InfoKosova/

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit