Tayna tregon belin e hollë dhe mahnit fansat

Tayna po vazhdon me koncerte të shumta.

E në secilin prej tyre ajo kudjeset tqë shfaqet e kuruar në detaje.

Shpesh merrë vëmendje me veshjen ku thekson format trupore.

Si në këtë të fundit që ka vënë në pah belin e hollë./InfoKosova/

Shiko foton: