Tayna vë në fokus të pasmet para pasqyrës, dhoma krejt rrëmujë

Rep-artistja e njohur, Tayna, për tre vite me radhë ka arritur të ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku.

Ajo vazhdimisht sjellë këngë për fansat e saj, të cilat marrin miliona klikime në Youtube.

Gjithashtu është mjaft e komentuar edhe për shkak të stilit dhe dukjes së saj.

Së fundmi ajo ka postuar një foto, ku vë në fokus të pasmet ndersa dhoma duket rremuje.