Web Analytics
BallinaUncategorizedTë bijat e Lutfi Hazirit dhe angazhimi i tyre për t’i ndihmuar...

Të bijat e Lutfi Hazirit dhe angazhimi i tyre për t’i ndihmuar babait të marrë “Fronin” në LDK

Lutfi Haziri edhe zyrtarisht ka shpallur kandidaturën e tij për të marrë postin e kryetarit në Lidhjen Demokratike të Kosovës (LDK).

E në këtë proces, mbështetje të madhe duket ta ketë edhe familjen.

Bijat e të numrit një të Gjilanit, treguan dukshëm një angazhim të madh për zgjedhjet e 14 shkurtit.

Kënga e Lotina Haziri bukur shpesh u paraqiten në zyret e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), në këtë komunë, kjo për t’I dalë në krahë babait të tyre.

Ndonëse babai i tyre nuk ishte kandidat për deputet, angazhimi i tyre u vërejt dukshëm.

Ndryshe zgjedhjet në LDK, do të mbahen këtë të diel, pas rezultatit të dobët që partia tregoi në zgjedhjet e 14 shkurtit./IndeksOnline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit