Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania Live“Të dua, do flemë bashkë sonte”, pajtohen Nita dhe Shpati

“Të dua, do flemë bashkë sonte”, pajtohen Nita dhe Shpati

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Që nga prime-i i së martës, Shpati dhe Nita janë në debat me njëri tjetrin, pasi kjo e fundit nuk e shpëtoi në zgjedhjen zingjirore.

Shpatit i mbeti hatri nga Nita, pasi në të kaluarën kishin zhvilluar një njohje teksa kanë mbetur miq të mirë. Sonte, mbreme dyshja janë sqaruar dhe janë pajtuar duke i thënë njëri tjetrit: Të dua.

Në këto momente të lumtura, Shpati në një moment nga gëzimi thotë: Do të flemë bashkë sonte”, pastaj për tu mos keqkuptuar thotë se oshte batutë. Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,707FansaPëlqeje
28,197NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit