Web Analytics
BallinaSHOWBIZ“Të dua”, mos ndoshta Megi na tregoi se këtë dedikim e ka...

“Të dua”, mos ndoshta Megi na tregoi se këtë dedikim e ka marrë nga i dashuri?

Këtë sezon Megi Pojani është një nga konkurrentet e spektaklit dhe siç jemi mësuar tanimë, bukuroshja e merr vëmendjen kudo që shkon.

E shumë përfolur është gjithashtu edhe për jetën e saj private ku së fundmi është përfolur për një lidhje me futbollistin Endri Çekiçi edhe pse nuk e ka pohuar kurrë publikisht.

Megjithatë një Instastory e ripostuar nga mikesha e saj e cila ka treguar një dedikim për të ku thuhet: “Megi të dua” dhe e shoqëron me fjalët “autorin nuk po jua tregoj”, ka ngritur dyshimet me Megi mund të ketë pranuar lidhjen e saj me Endrin.

Ju më doni po aq sa ju dua unë S’ka nevojë për emra, kuptohemi pa fjalë.

E mes shumë prapaskenave gjatë premierës, një detaj u bë viral në rrjet Megi Pojani, një nga konkurrentet vip të show, mori surprizën e mrekullueshme bëhet fjalë për një buqetë me lule si dhe një pafundësi trëndafilash të kuq.

Po përflitet se surpriza magjike i erdhi nga Endri Çekiçi, epo Megi ende nuk e ka konfirmuar këtë fakt, por me siguri ai që ia ka bërë këtë surprizë e do shumë!

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit