Web Analytics
BallinaSHOWBIZTë dy me shumë stil, kaq bukur vishen Afërdita me bashkëshortin

Të dy me shumë stil, kaq bukur vishen Afërdita me bashkëshortin

Afërdita Dreshaj është modele.

Dhe nuk ka si të mos duket me shumë stil në secilën paraqitje.

Por, kjo vlen edhe për bashkëshortin e saj Jakub Kindl.

Së secilën foto që publikojnë, përpos bukurisë marrin vëmendje me veshjen.

Ata janë prindër të një djali që e kanë quajtur Sky Blue.

Edhe pse është bërë nënë, Afërdita Dreshaj kujdeset shumë për format e trupit.

Shpesh sjell edhe pamje duke ushtruar në palester.

Prinder me shumë stil, ju duket dhe juve?/InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit