Të dyja shtatzëna, ja çfarë pozave marrin Elita me motrën në ashensor

Elita Rudi është emër që komentohet mjaftë nga mediet rozë.

Ajo dhe motra e saj Natyra ditë më parë publikuan një imazh tejet të bukur duke u shfaqur të dyja me barkun e rrumbullakosur.

Bukuroshet janë duke kaluar ditë pushimi në Turqi duke ndarë momente të shumta duke u kënaqur së bashku.

Kësaj radhe Elita publikoj një imazh në ashensor ku vëmendje mori barku i tyre i fryrë.

Duke vendosur çantën në bel, ato kanë dashur ta fshehin barkun apo thjeshtë moda është kështu?/Kosovarja/