Web Analytics
BallinaUncategorizedTë gjith u gabuat!, më në fund Marina dhe Getoari zbulojnë si...

Të gjith u gabuat!, më në fund Marina dhe Getoari zbulojnë si do ta quajnë vajzën e tyre(VIDEO)

Mina!

Marina dhe Getoari duket se kanë vendosur emrin e të voglës së tyre.

Moderatorja ka shpërndarë në rrjetet sociale një video nga pushimet në Dubai ka ku ka gdhendur edhe emrin e të voglës së tyre.

Çifti përflitej prej kohësh se do të bëheshin prindër por vetëm pak ditë më parë e ndanë lajmin e ëmbël me publikun.

Duket se ky është viti i moderatores e cila pas një sezoni të suksesshëm në drejtimin e Klanifornia, solli në Shqipëri një prej brandeve më të njohura ndërkombëtare dhe tashmë po shijon emocionet e bukura të shtatëzanisë.

Pak kohë më parë, Geti foli për biznesin e tyre me emrin “Marget”, një bashkim i tre shkronjave të para të emrave të tyre, duke bërë që në media të flitet se do të ishte pikërisht ky emri i vajzës së tyre.

Por, Marina na konfirmoi sot se vogëlushja do të quhet Mina.Vmagazin

Shiko videot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit