Web Analytics
BallinaSHOWBIZTë gjithë e njohim si Ori, por ky është emri i vërtet...

Të gjithë e njohim si Ori, por ky është emri i vërtet i prezantueses së Përputhën

E nisi sezonin e katërt të Përputhën, por nuk zgjati shumë dhe e përfundoj.

Ori Nebijaj ka mbyllur karrierën në television, për të vijuar një të re në politikë.

Sekondat e fundit e kësaj puntate të “Përputhen” iu kushtuan përshëndetjes së fundit të Nebijajt për publikun, e cila zyrtarisht është deputetja më e re në Kuvend.

Moderatorja tha se do të bëjë maksimumin e saj për të përmbushur misionin e saj si deputete e Partisë Demokratike.

Nebijaj falenderoi edhe TopChannel për mundësinë e dhënë për të qenë pjesë e ekranit për gjashtë vite rresht.

Emri i vertet i moderatores Ori, eshte Oriela Nebijaj/InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit