Web Analytics
BallinaSHOWBIZTë gjithë e uruam Loredanën, ama vëmendjen kryesore e mori Noizy

Të gjithë e uruam Loredanën, ama vëmendjen kryesore e mori Noizy

Kanë kohë që përfliten për një histori dashurie.

E kemi fjalën për dy reperat Noizy dhe Loredana që gjithnjë e më shumë po aludohet në media se janë duke shijuar një raport të bukur dashurie.

Dhe në fakt suksesin e fundit të Loredanës e duartrokiti edhe Noizy.

”Rrethoje veten nga me kampionë”, shkruan reperi.

E që në fakt duket sikur këtë urim e ka më shumë si motivim për veten se sa për Loredanën, e cila ka vite që ka shkuar në një tjetër nivel në karrierën e saj.

Pas bashkepunimit muzikor Loredana dhe Noizy u perfolen per nje lidhje dashurie.

Megjithese dyshja nuk ka pranuar dicka te tille.

Ndryshe, Loredana eshte mjaft aktive ne rrjetet sociale por qe mundohet ta mbaj larg jeten private.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit