Të gjithë sytë nga Duda Balje, kështu e uron 13-vjetorin e pavarësisë së Kosovës

Deputetja kosovare Duda Balje, nuk kaloi as edhe këtë radhë pa u vënë re.

Madje, Duda ishte në qendër të vëmendjes menjëherë pas zgjedhjeve duke uruar 13-vjetorin e pavarësisë së Kosovës, si çdoherë u shfaq plot stil dhe shije.

Deputetja kishte bërë një kombinim shumë të lehtë me një fustan ngjyrë të kaltër e disa nuanca të verdha dhe një grim jo shumë të ekzagjeruar por me disa yje tek sytë.

Por, që normalisht dukej jashtëzakonisht bukur.

Duda ka shkruar “Gëzuar ditëlindjen, Vendi im i bukur”.

Si çdo herë Duda merr vëmendjen e mediave rozë me bukurin, elegancen dhe me shije e saj për modë./Blic/.