Web Analytics
BallinaSHOWBIZTë kombinuar në veshje, Arbër Hajdari shkëlqen me të dashuren

Të kombinuar në veshje, Arbër Hajdari shkëlqen me të dashuren

Arbër Hajdari njihet për veprat e tij humanitare.

Por së fundmi u përfol shumë edhe si analist i Big Brother Vip Albania.

Ai është në lidhje me vajzën nga Kosova, Vleren me të cilen thuhet se do martohet këtë të diel.

E së fundmi po shpërndaher një foto e tyre ku janë kombinuar në veshje dhe duken kaq bukur./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit