Web Analytics
BallinaSHOWBIZ“Të marrësh një shqiptare është si të marrësh një trëndafil nga parajsa”,...

“Të marrësh një shqiptare është si të marrësh një trëndafil nga parajsa”, aktori turk i bën dedikimin romantik Almeda Abazit

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të dashur.

Ish miss-i shqiptar është e martuar prej disa vitesh me aktorin e njohur turk, me të cilin ka dy fëmijë.

Së fundmi, dyshja e njohur kanë qenë në Shqipëri ku dhe kanë dhënë një intervistë për emisionin e Luana Vjollcës.

Në kuadër të një loje, ai duhet t’i bënte partneres së tij një dedikim ku e nisi me disa fjalë shqip.

“Zemër! Shpirti im.

Zemra ime.”, tha ai duke shtuar më pas në gjuhën turke:

“Ne atje (në Turqi) kemi një shprehje:

“Të marrësh një vajzë nga Shqipëria është si të marresh një trëndafil nga parajsa!”.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit