Të pathënat e ndarjes së Romeos dhe Jonida Maliqit

Çifti i dashur për publikun Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj i kanë dhënë fund lidhjes.

Lajmin e bëri të ditur Jonida duke treguar se është single.

Mirëpo ndonëse Jonida tregoi ndarjen, në fakt ajo dhe Romeo nuk janë bashkë që prej nëntorit.

“Prive” raporton se ndarja ka qenë paqësore, aq sa kur shihen në rrugë nuk ia kursejnë njëri-tjetrit një përshëndetje, arsyet e ndarjes nuk i kanë bërë të ditur ende./Express/