Web Analytics

Të rinjtë autik përformojnë në “BBV”, Meritoni shpërthen në lot

Botuar nga: InfoKosova

Në ditën ndërkombëtare të autizmit, të rinj autik kanë hyrë në oborrin e “Big Brother Albania VIP”, për të përformuar këngë dhe për të vallëzuar.

Teksa të gjithë banorët i priten me brohoritje dhe duartrokitje, Meriton Mjekiqi shpërtheu në lot.

Meritoni kishte treguar disa javë me parë se djali i tij i vogël është autik.

Duke i parë të rinjtë teksa përformojnë, ai është mallëngjyer dhe ka nisur të qajë.

Më poshtë video:

Të FUNDIT