Tea dhe Bearti në momente romantike, zgjedhin filmin e njohur për ta shikuar

Çifti i shumë komentuar po e kalojnë pothuajse gjithë kohën së bashku.

Në profilet e tyre zyrtare në Instagram sapo kanë postuar video, duke zbuluar për fansat e tyre se çka janë duke berë për momentin.

Dyshja shihet se janë duke shikuar filmin e animuar Tom&Jerry pasi që të dy kanë postuar pak nga skenat e filmit.

Ndryshe, Tea dhe Bearti javët e fundit janë komentuar vazhdimisht për lidhjen e tyre të fshehtë të cilën bën lëmsh të gjithë pasi që askush nuk e kuptoi.

Rikujtojmë se, Tea ka dal çift me Andin nga programi “Përputhen” por që gjithçka ndryshoi pas skandalit se ajo ka një tjetër lidhje dhe Andi ishte i njoftuar për këtë./Lajmi