Tea harron Beartin, shfaqet krah një djaloshi misterioz

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi, kohën e fundit janë emrat më të lakuar në media rozë.

Që nga ndarja e tyre, vazhdimisht kanë hedhur kunja për njëri-tjetrin mbi arsyen e ndarjes, shkruan infokosova.

Ditën e sotme, Bearti pati një kërkesë nga një fanse duke i propozuar që të lidheshin bashkë, por përgjigjja e Beartit ndaj fanses ishte negative.

E si duket Tea ka vepruar ndrysh në këtë situatë.

Ajo ka vendosur ta harroj Beartin, duke u shfaqur në veturë bashkë më një djalosh.

Se cila është lidhja mes tyre, mbetet të shihet në vazhdim./Infokosova/