Tea nxjerr në pah gjoksin gjigant përmes veshjes ekstravagante

Tea Trifoni është ish-konkurentja që mori famë të madhe nga “Përputhen 2”.

Për pak kohë arriti të marrë famë të madhe nga publiku me intelektin dhe bukurinë e saj.

Doli çift me Andin, por ata morën famë edhe pas daljes së tyre, pasi mashtruan një publik të tërë me lidhjen e tyre të rreme.

Ajo që e mban ende në qendër të vëmendjes është ndryshimi i saj në trup, ku tashmë është shndërruar në një femër seksi.

Së fundi ajo ka postuar imazhe ku shihet ekstravagante me një fustan ngjyrë të gjelbërt ku i shfaq asaj gjoksin gjigant.

Tea ishte në lidhje me Beartin por që janë ndarë dhe ajo pati deklaruar se më nuk lidhet me asnjë djalë nga Kosova./Lajmi