Tea shfaqet “përvëluese” në fotografinë e fundit

Tea Trifoni, vazhdon të jetë emër shumë i lakuar në mediat rozë.

Që kur ajo u bë pjesë e emisionit “Përputhen”, ajo padyshim që u pëlqye nga një publik i tërë.

Gjithsesi, disa ndodhi që ndodhën në atë program, ia lanë asaj një hije më keqe, por që ajo e mori vetën edhe vazhdoi jetën e saj.

Tea së fundmi ka pranuar se është në lidhje dashurie dhe është shprehur se është e lumtur.

E duket se dashuria i ka bërë mirë asaj, pasi që në foton e fundit shihet një nur i lezetshëm.

E veshur me shumë stil, Tea në foton e fundit ka vënë në shesh gjoksin e saj./ora