Teas i ndodh e papritura në rrjete sociale pasi sqaroi lidhjen me Beartin me anë të një video

Tea po humb ndjekës në rrjete sociale.

Tea dhe Andi para pak ditësh njoftuan se po largohen nga ‘Përputhen’ për të vazhduar njohjen larg kamerave.

Ata deklaruan se tashmë janë të ‘përputhur’ dhe rrugës për t’u bërë çift, por veprimi i fundit flet shumë.

Në rrjete sociale janë publikuar fotografi të Teas, ku shfaqet bashkë me ish-konkurrentin e ‘Përputhen’, Beart Rexhepin.

Pas gjithë kësaj ngjarje Teas i kishte nodhur një e pa pritur në Instagram, ajo kishte fituar rreth 20 mijë ndjekës por dje pasi ajo publikoi një video në Youtube duke sqaruar lidhjen me Beartin ajo filloi të humbte shumë ndjekës.

Menjëherë pas ngjarjes ajo fitoi rreth 20 mijë ndjekës kështu duke arritur në shifrën prej 532 mijë ndjekës.

Ndërsa,pas videos së publikuar ajo filloi të humbiste ndjekës nga 532 mijë ajo erdhi në shifrën 501 mijë./Lajmi.