Web Analytics
BallinaSHOWBIZTeksa pozon në bekini, Flaka Krelani tregon sa faqe ka lexar nga...

Teksa pozon në bekini, Flaka Krelani tregon sa faqe ka lexar nga libri

Flaka Krelani tashmë ka filluar pushimet dhe si duket është vetëm fillimii pushimeve për të.

Ajo po qëndron mjaftë aktive nga atje, ku herë pas here po tregon edhe si po e kalon kohën në plazh.

Së fundmi, shihej përmes imazhit se ka filluar leximin e një libri, ku kishte arritur deri në faqen e gjashtëdhjetë.

Duket se Flakës i ka lënë përshtypje ky libër./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit