Temperaturat e larta të Dubait, ‘detyrojnë’ gruan e Ermalit të ‘cullakohet’

Ariana dhe Ermal Fejzullahu, ka disa ditë që po i shijojnë pushimet e tyre në Dubai.

Ata nga atje postojnë fotografi e vide të ndryshme për fansat e tyre, shkruan infokosova.

Së fundmi në llogarinë e instastory të Arianes, ajo ka publikuar një fotografi teksa shihet në pishinë.

Sigurisht se nuk ka mundur t’i rezistoj temperaturave të larta./Infokosova/