Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveTension në kuzhinë, Valbona dhe Luizi zihen me Tean

Tension në kuzhinë, Valbona dhe Luizi zihen me Tean

Prova e javës e caktuar nga Vëllai i Madh për të gatuar 4 mijë petulla, është shoqëruar me zënka mes Valbonës, Luizit dhe Teas, Valbona i kërkoi Teas që ta fikte për një moment sobën, pasi tigani i saj nuk po nxehej sa duhej dhe ishte mbushur plot me vaj.

Por, Tea tha se ajo nuk ka pse e bën një gjë të tillë. Valbona kërkoi me mirësjellje të fliste me Diolën, duke qenë se është liderja e Teas. Tea, duke folur me revoltim, pa dashur i hodhi pak vaj të nxehtë Valbonës.

Pas këtij incidenti, situata u agravua më shumë ndersa ishte Luizi qe e nxiti edhe me shume debatin si me shaka por sigurisht ishte ne anen e Valbones me te cilen edhe ishte ne grup.

Te gjithe grupo punuan shume per kete loje per te cilet petullat do dergoheshin ne nje shoqate per bamiresi ndersa jane perfshire thuajse gjithe banoret duke dhene kontributin e tyre.

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit