Tërbohet rrjeti, Jasmina ‘lezbike’, kapet mat duke u puthur me një vajzë

Konkurrentja e “Për’puthen”, Jasmin Kadriu bëri për vete një publik të tërë pas hyrjes së saj në emision.

Ajo cilësohet si një femër energjike dhe mjaftë e gjallë në skenë.

Në aplikacionin “Për’puthen”, është publikuar një video në të cilën shfaqet Jasmina duke puthur një vajzë e cila quhet Xhoana.

Ndryshe, ajo po vazhdon njohjet edhe me djemtë e tjerë në program./Indeksonline/