Web Analytics
BallinaTërmet 7.0 i shkallës rihter në Turqi

Tërmet 7.0 i shkallës rihter në Turqi

Një tërmet me magnitudë 7.0 i shkallës rihter raportohet të ketë rënë para pak minutash në Turqi.

Tërmeti sapo ka rënë dhe akoma nuk ka të dhëna se ku ka qenë epiqendra apo nëse ka dëme.

Një tërmet me magnitudë 7.0 i shkallës rihter raportohet të ketë rënë para pak minutash në Turqi.

Tërmeti sapo ka rënë dhe akoma nuk ka të dhëna se ku ka qenë epiqendra apo nëse ka dëme.

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit