Web Analytics
BallinaTërmeti në Turqi, Cakaj: Lutemi për vëllezërit tanë!

Tërmeti në Turqi, Cakaj: Lutemi për vëllezërit tanë!

Ministri në Detyrë i Punëve të Jashtme të Shqipërisë ka reaguar në lidhje me tërmetin e fuqishëm në Turqi.

Në një status në twitter, Gent Cakaj thotë se Shqipëria është pranë vëllezërve turkë në këto momente të vështira.

“I shqetësuar thellësisht për tërmetin e fundit në Turqi .

Në këto momente të vështira ne jemi afër vëllezërve tanë turq të prekur nga tërmeti.

Mendimet dhe lutjet tona janë për Turqinë”, shkruan Cakaj.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit