Web Analytics
BallinaUncategorizedTest logjik që po çmend botën i cili tregon personalitetin tuaj të...

Test logjik që po çmend botën i cili tregon personalitetin tuaj të vërtetë

Fokusojoni tek fotoja me vemendje dhe jepni një përgjigje të shpejtë:

Cilat shkallë do të përdorni për tu ngjitur lart dhe cilat për të zbritur?

Në fakt përgjigja është mjaft e thjeshtë, dhe ne ju sygjerojmë të vrisni pak mëndjen dhe pastaj ta lexoni përgjigjen që është:

Shumica e njerëzve tentojnë të ngjiten lart me shkallët në të majtë dhe të zbresin me shkallët në të djathtë.

Ky veprim besohet se ndodh ngaqë influencohet nga mënyra e leximit perëndimor nga e majta në të djathtë.

Ndërsa ato që lexojnë nga e djathta në të majtë si psh arabët tentojnë të japin përgjigjen e kundërt.

Rrjetet Sociale

630,775FansaPëlqeje
28,196NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit