Teuta dhe Adonisi përjetojnë një ndër momentet më të lumtura në jetën e tyre si prindër

Janë një ndër çiftet më të komentuar të shoubizit shqiptar, e po ashtu e gjithë familja e tyre është nën llupën e fansave e medias për çdo lëvizje që bëjnë.

Sot, çifti Teuta – Adonis kanë përjetuar një ndër ditët më emocionuese në jetën e tyre si prindër.

E vogla e tyre Kaia sot ka marrë diplomën e parë të saj, duke filluar kështu hapat e parë të saj drejt dijes.

Adonisi përmes rrjeteve sociale, shpërndau një fotografi së bashku me Teutën dhe padyshim se lumturia që ndjenin si prindër në këtë ditë të veçantë për të voglën e tyre Kaia, reflektohej dhe në fotografi./Kosovarja/

Shiko fotot: