Teuta është bërë “asht e lëkurë”, nuk po njihet më

Teuta Krasniqi, është njëra nga aktoret më të dashura për publikun.

Ndonëse është shumë aktive në profesionin e saj, Teuta kujdeset shumë për vetën, shëndetin dhe familjen e saj.

Ajo që një kohë të gjatë është vegane dhe konsumon vetën ushqim të shëndetshëm.

Por, në foton e fundit të postuar nga vetë aktorja, vërehet qartë se ajo ka humbur shumë peshë./ORAinfo/