Web Analytics
BallinaSHOWBIZTeuta Krasniqi pa grim e pa filtera dhe prap si kukull

Teuta Krasniqi pa grim e pa filtera dhe prap si kukull

Aktorja Teuta Krasniqi është rikthyer sërish në ekran, këtë herë si pjesë e serialit “Tre vllaznit”, që është prodhim i “ATV”-së.

Teuta, si gjithmonë shkëlqen në anën profesionale, ku është dëshmuar gjithmonë dhe në çdo projekt.

Aktorja, që është edhe nënë e dy vajzave, po e ruan vitalitetin, freskinë dhe origjinalitetin.

Në këtë foto, aktorja shfaqet guximshëm pa grim e pa filtera dhe sërish duket shumë bukur./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit