Web Analytics
BallinaUncategorizedTeuta Krasniqi uron Vitin e Ri bashkë me familjen e saj të...

Teuta Krasniqi uron Vitin e Ri bashkë me familjen e saj të bukur

Aktorja kosovare ka ndarë një fotosesion me familjen e saj.

Teuta Krasniqi, ka pozuar pranë Adonisit dhe dy vajzave.

Të veshur me veshje festive, Teuta ka zgjedhur të urojë të gjithë për një Vit të Ri sa më të mbarë.

Ndër të tjera, ajo ka uruar edhe për shëndet dhe gëzime në familjen e secilit.

Urime viti i ri 2022 nga familja jonë. Shëndet dhe gëzime në familjet tuaja”, shkruan aktorja./Lajmi.net/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit