Teuta Selimi del nga vetja, publikon fotografi me barkun jashtë

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptarë, Teuta Selimi ka befasuar fansat e saj.

Ndonëse njihet për format e saj perfektë përkundër moshës që ka, ajo vazhdon të pozoj sikur t’i kishte 20 vite, shkruan InfoKosova.

Së fundmi Teuta ndau për fansat e saj dy fotografi teksa shihet e veshur ngushtë dhe bluza e saj i zbulonte barkun.

Nuk jemi mësuar ta shohim Teutën kështu, prandaj nuk është asgjë edhe të habitemi./InfoKosova/