Tha se Hyseni nuk e linte të vishej siç donte, Alvisës i publikohen fotot në të brendshme në shtrat

Skandali i Hysenit dhe Alvisës bëri bujë kudo në mediat rozë.

Ishte Hyseni ai i cili në Prime të javës së kaluar kishte vendosur ta demaskonte Alvisën.

Dyshja u përballën me akuza të forta nga njëri-tjetri, Alvisa për tradhëti e Hyseni për dh.unë.

Gjatë bisdës Alvisa e përmendi se Hyseni nuk e linte të vishej, se i kishte thënë jo veshje, jo instagram, jo dalje.

Por kjo u hodh poshtë, kur njëra nga faqet në instagram publikoi disa foto të Alvisës ku shihet shumë ekstravagante, madje në njërën prej pozave edhe në të brendshme.

Shiko foton: