Thaçi deklarohet pas ardhjes në Kosovë: Falënderim nga zemra për ju motra e vëllezër, për pritjen krahëhapur si gjithmonë

Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka bërë falënderim të veçantë për të gjithë qytetarët, mbështetës të tij të cilën dolën sot në pritje ndërsa ai u kthye nga Haga pas intervistimit katërditor nga Prokuroria Speciale, njofton Klan Kosova.

”Një falënderim nga zemra për Ju motra e vëllezër, që në këtë kohë të vështirë jo vetëm për shkak të pandemisë, sot më keni pritur krahëhapur si gjithmonë.

Mirënjohje dhe falënderim për të gjithë qytetarët e Kosovës tonë krenare.

Gjithmonë me Ju! HTH (Foto: Astrit Ibrahimi)”.