Thanë se janë ndarë, ja çfarë bëri kësaj radhe Arbenita për Feron

Arbenita Ismajli dhe Fero prej disa javësh po thuhet se janë ndarë, shkruan “InfoKosova”.

Madje për Arbenitën thonë se e kanë parë nën shoqërinë e një djali tjetër i cili supozohet se është edhe i dashuri i ri i modeles.

Por, sonte ajo ka ndryshuar mendimin dhe thashethemin që po qarkullon poshtë e lartë.

Arbenita në story ka publikuar këngën më të re të Feros të cilën e shoqëron me fjalët “New, new”.

Kjo gjë i bëri fansat e dyshes që të besojnë se ata akoma janë në lidhje dashurie./InfoKosova/