Theu ligjet duke dalë me tanga, ja çfarë i ndodhi Françeska Jaçes në Dubai

Françeska Jaçe kohë më parë kaloi pushimet në Dubai dhe atje realizoi edhe një set fotografik.

Hipur mbi motorr, e veshur me tanga dhe bluzë, modelja bëri foto në shkretërirë.

Mirëpo e ftuar në “E diell”, ajo tregoi se për pak e arrestuan pasi me këtë veshje kishte thyer ligjet e vendit.

“Në Dubai kam bërë ato fotot tek motorri.

Për pak më arrestuan.

S’e kuptova pse se unë me bluzë isha, tanga kasha.

Shyqyr Zotit nuk përfundova në burg.

Është e vështirë dhe dënohet me ligj’ tregoi Françeska.