Web Analytics

Thumbi ri për Dafinën? Sara Hoxha trazon sërish ujërat

Kohët e fundit nuk kanë munguar dramat në rrjetet sociale.

E freskët është edhe ajo mes Sara Hoxhës dhe Dafina Zeqirit.

Teksa u duk se gjithçka ra në qetësi, blogerja ka ngacmuar sërish së fundmi.

Ajo ka ndarë në Instagram një postim të reperit Drake ku ai në përshkrim shkruan: Duke më bërë bllok pasi më bëre diçka të keqe, në të vërtetë nuk po më bllokon mua, por po bllokon veten… në fakt është gjëja më e mirë që të kam parë të bësh.

Krahas kësaj Sara ka shtuar vetëm: Ah Drake.

Dafina në fakt nuk i bëri bllok, por e hoqi nga Instagrami.

Të jetë ky thumb i Sarës vërtetë për Zeqirin?!

Shiko foton:

Nga rubrika