Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveThyhen rregullat në ‘BBV’, Fotini jep informacione nga jashtë

Thyhen rregullat në ‘BBV’, Fotini jep informacione nga jashtë

Fotinia, ish-fituesja e ‘Big Brother’, duke i ditur shumë mirë rregullat, ka dhënë informacione nga jashtë për Oltën. Mbrëmja e djeshme kishte debate, e një prej tyre përfshiu dy vajzat. Fotini i është drejtuar Oltës me fjalët “një dy gjëra që t’i kam thënë, kanë qenë prej motrës tënde”.

Ndërkohë që Olta e ka pyetur Fotininë “t’i ka thënë motra ime”, kanë ndërhyrë dhe banorë të tjerë që i kanë thënë Fotinisë se po rrezikon. Nuk dihet se çfarë do të vendosë produksioni këtë të shtunë pas kësaj deklarate, pasi Fotinia u kujdes të thoshte se ajo i ka dhënë këshilla Oltës, prej motrës së saj.

Biseda: Fotini: Unë kam një vlerësim tepër të madh për motrën tënde e nëse ti kam thënë dje nja dy gjëra janë vetëm prej motrës tënde. Olta: Ti ka lënë porosi ajo? Nita: Foti je duken rrezikuar.

Fotini: Ska gjë nuk ka problem. unë zgjedh ti them asaj pse i kam dhënë nja dy këshilla. Luizi: Po do të vijë në nominim me ne ajo. Qetsori: Po lëre të bëjë ca të dojë Foti. Luizi: O Fot do vish në nomimin me ne? Po jo moj se është gjynah. Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,319FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit