Web Analytics

“Ti je dashuria ime”, Sara Hoxha i bën një dedikim personit të zemrës

Sara Hoxha është mjaftë e pranishme në mediat rozë për arsye të raporti të saj me Ledri Vulën.

Pak orë me parë ka publikuar një foto ku shfaqet e lumtur pranë vëllait të saj.

Gjatë kësaj periudhë Sara ka treguar që pranë saj është gjendur familja dhe gjithë miqtë e ngushtë.

Kujtojmë se blogerja aktualisht gjendët ne Zvicër për ‘Alba festival’ që po e shijon pafund atmosferën e krijuar atje.

Shiko foton:

Nga rubrika