Tifozët e Real Madrid me mesazh të veçantë për Ronaldon

Real Madrid ka siguruar finalen e Superkupës së Spanjës, duke e mposhtur 3:1 Valencian.

Superkupa e Spanjës këtë vit zhvillohet me një sistem të veçantë, ku janë të përfshira katër skuadra, ku do të zhvillohen dy ndeshje gjysmëfinale, dhe pastaj finalja.

E gjitha kjo, do të organizohet në Arabinë Saudite.

Dhe tifozët në Arabinë Saudite kanë ende të freskta kujtimet për Cristiano Ronaldon, të cilat kanë hapur një transparent për portugezin.

“C. Ronaldo, ne nuk i harrojmë 450 golat në 138 ndeshje… Ju jeni i papërsëritshëm”, shkruhej në mesazhin e tifozëve të Real Madrid.