-2.4 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Uncategorized Tifozet më joshëse të Anglisë a do t'i shohim nesër në stadiumin...

Tifozet më joshëse të Anglisë a do t’i shohim nesër në stadiumin e Prishtinës?!

Gjithandej kombëtaret kanë tifoze joshëse.

Te ne ka por nuk janë shumë të shfaqura.

Padyshim që futbollin e bëjnë më tërheqës tifozët, e sidomos ato të gjinisë femërore.

Herë pas here lojtarët kanë thënë se nuk do të ishin asgjë pa tifozët e tyre.

Kur flasim për tifozet femra, atmosfera bëhet edhe më interesante, duke shtuar shkëlqim në sport me veshjet e tyra të personalizuara, dhe me bukurinë e tyre.

Nesër në stadiumin “Fadil Vokrri” do të zhvillohet ndeshja Kosovë-Angli e cila do të fillojë në ora 18:00.

Kjo është ndeshja e fundit në fazën e kualifikimit për Euro2020.

Në Kosovë tanimë kanë mbërritur tifozë të shumtë anglezë të cilët nesër do të jenë në përkrahje të kombëtares së tyre, e me siguri nuk do të mungojnë as tifozet e ‘zjarrta’ femra që do t’i japin edhe më shumë shkëlqim ‘Fadil Vokrrit’.

Më poshtë keni disa foto të tifozëve më seksi të Anglisë.

608,992FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Electra është 46 vjeçe, por trupi i saj tregon ndryshe

Carmen Electra ka treguar se është duke i shijuar pushimet e saja tropikale dhe këtë e ka bërë përmes postimit të fotografive në rrjetet...
web
analytics