Tifozja e ‘flaktë’ e Ronaldos, me poza superseksi në stadium

Tifozja e flaktë e Ronaldos, Georgina i ofron përkrahje atij në çdo ndeshje futbolli.

Edhe sonte nuk kishte si të mungonte prezenca e saj në fushën e gjelbër duke i uruar suksese bashkëshortit të saj.

Duke ndarë poza superseksi bie në sy fanella me numër 7 dhe me emrin e saj, e cila është e njëjtë me të Ronaldos.

Në mbishkrimin e imazhit ajo shkroi: Suksese dashuria ime, duke i uruar fat atij./Indeksonline/