Web Analytics

TikTok-eri i njohur katolik provon agjërimin, Vesa e fton në shtëpinë e saj dhe i përgatit iftar

Botuar nga: InfoKosova

Arjani është një nga TikTok-erat më të njohur shqiptar.

Ai është shumë aktiv me video nga më të ndryshmet por duke qenë edhe shume live me ndjekësit e saj.

Ai së fundmi ka treguar se është katolik por ka dashur që të provoj të agjëroj një ditë të Ramazanit për të provuar ndjesinë e agjërimit.

Vesa është shoqja e tij që hyjnë shumë shpesh në live në TikTok, andaj ajo e ka ftuar në shtëpinë e saj për iftar duke i përgatitur vetë iftarin./InfoKosova/

Shiko videon:

Të FUNDIT