Tjetër nivel, kështu e përshkruan Bearti se është nga afër Enca

Enca Haxhiu dhe Beart Rexhepi u përfol se janë në lidhje.

Dyshimet filluan nga projekti që Bearti mori pjesë në videoklipin e Encës, shkruan InfoKosova.

Por ato u shtuan kur edhe pas projektit u panë shpesh herë bashkë me foto e video të ndryshme.

Së fundmi Bearti u pyet se si është Enca nga afër ndërsa habiti me përgjigjen.

”Personi më pozitiv, ajo të bën të ndjehesh rehat, ka shkathtësi të shkëlqyeshme të flet për jetën, ajo është shumë e menqur, dhe është e bukur dhe e ëmbël si bebe” ishte përgjigja e tij.

Fjalë të ëmbla këto, që na bën të dyshojmë edhe më shumë për një lidhje të mundshme mes tyre./InfoKosova/