“Top Channel” i hakmerret Ledjanes në mënyrën më të keqe

Dolën nga programi për të vazhduar njohjen e tyre.

Bëhet fjalë për dy konkurrentet e emisionit Përputhën, Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba, shkruan InfoKosova.

Por nuk iu zgjati shumë, pasi larguan njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.

Ledjana, pasi u largua nga emisioni, “Top Channel” ia mbyllë katër adresa zyrtare në rrjetet sociale.

Këtë e ka bëre vetë të ditur Lediana në një bashkëbisedim me fansat e saj.

“I vetmi fans që mka nr e cel, që ditën e parë m’ka suportuar pavarsishtë se top channel i ka mbyllur 4 adresa deri tani”, ka shkruar Ledjana në story./InfoKosova/