Trejsi mahnit rrjetin me mini fund pranë veurës

Trejsi Sejdini postoi një foto të re.

Ajo shihet pranë veturës derisa është veshur me minifund, shkruan InfoKosova.

Ajo vë në pah ngjuyrën e bukur që e ka marrë nga pushimet edhe trupin perfekt.

Sigurisht është modele dhe kujdeset shumë për format trupore./InfoKosova/