Trejsi Sejdini nuk di të ndalet, pozon pa të brendshme fare

Trejsi Sejdini di si të ‘cmend’ fansat e saj me foto hot me bikini apo edhe pa te brendshme fare.

Supermodelja së fundmi ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram disa foto nga pushimet që po kalon në Maldive.

Trejsi nuk i ka lënë vend imagjinatës dhe është shfaqur to.pless, teksa pjesët intime i mbulon me një tyl të hollë në ngjyrë rozë.

Ajo i ka kapur flokët pas duke nxjerrë në pah fytyrën dhe tiparet ka zgjedhur t’i theksojë me anë të make up-it profesional.

Për të plotësuar look-un, Sejdini zgjodhi disa aksesorë si vathë apo byzylykë.