Web Analytics
BallinaUncategorizedTri “vajzat e arta” të Kosovës ofendohen në rrjete sociale për shkak...

Tri “vajzat e arta” të Kosovës ofendohen në rrjete sociale për shkak të paraqitjes së djeshme

Dje është “Qendra Nacionale e Xhudos”, e cila gjendet në Pejë, në inaugurimin e së cilës ishin edhe tri vajzat e arta të Pejës: Majlinda Kelmendi, Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi.

Tri fitueset e medaljeve të arta olimpike treguan fare qartë se pika e tyre e fortë nuk është vetëm sporti, por edhe eleganca dhe shija për të zgjedhur veshjen e duhur me kujdes në paraqitje të tilla solemne si ajo e djeshme.

Ato u shfaqën shumë më ndryshe se herave të tjera duke iu përshtatur edhe eventit që po organizohej.

Veshja e tyre është komentuar shumë, derisa ka pasur edhe shumë komente ofenduese në rrjetet sociale.

Shumë faqe në Facebook kanë shpërndarët fotografitë e tyre duke shtruar pyetjen se si qytetarët e komentojnë veshjen e tri kampioneve olimpike.

E komentet e qytetarëve kanë qenë shumica me tone ofenduese, siç mund t’i shihni edhe disa më poshtë:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit