Web Analytics

“Trishtuëse”, publikohet fotoja e Festa Qoqaj pa fotoshop

Botuar nga: InfoKosova

Poston fotografi të shumta ku shihet e kuruar deri në detajet e fundit.

Janë format dhe bukuria ato të cilat marrinë vëmendje zakonisht, shkruan InfoKosova.

Një foto e cila po qarkullon nëpër rrjete sociale, shihet Festa pa fotoshop.

Dallimi është tepër i madhë./InfoKosova/

Shiko foto:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT